لنز رنگی چشم


لنز رنگی چیست و چه کاربردی دارد؟لنزهای رنگی جدید یکی از لوازم آرایشی و گاه پزشکی هستند که می توانند تاثیر زیادی در زیبایی چشم شما داشته باشند. در سال‌های اخیر استفاده از لنز رنگی خوب قیمت افزایش چشمگیری داشته است زیرا علاوه بر افزایش زیبایی، کاربردهای پزشکی نیز دارند و انواع و رنگ‌های متنوعی دارند.لنز رنگی خریدلنز رنگی برای چشم یکی از لوازم آرایشی و گاه پزشکی هستند که می توانند تاثیر زیادی در زیبایی چشم شما داشته باشند. لنزها دیسک های پلاستیکی منحنی و منحنی با ضخامت بسیار نازک و شفافیت بالا هستند. لنز رنگی ثابت روی لایه اشکی قرنیه چشم قرار می گیرند و می توانند رنگ چشم را تغییر دهند. لنزها معمولاً برای اهداف پزشکی، برای بهبود بینایی یا افزایش زیبایی استفاده می شوند.
اولین لنز در سال 1949 توسط پزشک آلمانی Eugen Fick تولید شد و در کمتر از 10 سال در سراسر جهان محبوب شد. اولین استفاده از لنزها برای مصارف پزشکی بوده است اما امروزه این لنز رنگی بدون حساسیت در انواع و رنگ های مختلف تولید می شوند و برای زیبایی چشم نیز استفاده می شوند.انواع لنز رنگی زیبایی چشم کدامند؟لنزهای رنگی را می توان به سه دسته زیر طبقه بندی کرد.لنزهای رنگی فوق العاده
لنزهای رنگی شفاف
لنزهای رنگی مات
لنزهای رنگ پدیداراغلب در رنگ‌های آبی روشن و سبز تولید می‌شوند و از آنجایی که کم‌رنگ هستند، عموماً تأثیر زیادی روی رنگ چشم‌ها ندارند و عمدتاً برای اصلاح بینایی و مصارف پزشکی استفاده می‌شوند. اگر می خواهید بینایی خود را بهبود ببخشید و رنگ چشمان خود را تغییر دهید، باید از لنزهای رنگی شفاف استفاده کنید.
این لنزها در مقایسه با نوع پدیده رنگارنگتر هستند و به همین دلیل می توانند رنگ چشم را به خوبی تغییر دهند. البته باید توجه داشت که تاثیر آنها در تغییر رنگ چشم معمولا در چشم های روشن بیشتر مشهود است. اگر رنگ چشم شما تیره است، لنزهای رنگی شفاف نمی توانند این رنگ را تغییر دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *